Безмежний світ поезії та прози

4 жовтня учні 5-В класу ЗОШ№22 поринули у безмежний світ літератури. Справжнім подарунком для них була зустріч з дитячими письменницями: Еліною Заржицькою, Тетяною Винник, Ольгою Рєпіною та Оленою Медведєвою в Цетральній дитячій бібліотеці у рамках всеукраїнського фестивалю для творчої молоді «СУП-КУЛЬТУРА».
Разом з авторкою улюблених багатьма історій про китеня Тимка, щиросердних казок, легенд для малечі та молодших школяриків — Еліною Заржицькою — діти розіграли казки «Про самотнього кабанчика» та «Як козак пихатого пана провчив». А ще познайомилися з новими книгами письменниці «Що ми знаємо про себе» і «Вишиванка для сонечка».
Дніпровська письменниця, літературний та арт-критик, психолог Ольга Рєпіна познайомила читачів зі своєю психологічною повістю для підлітків «Світло не в моєму вікні» про складні відносини між дітьми та дорослими у сучасному світі.
Сподобався учням майстер-клас зі створення журналу «Крилаті» від Ніжинської письменниці Тетяни Винник.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.