Бібліознайки «Веселі та начитані»

Людина, яка любить читати, має багато розумних, вірних, добрих друзів. Ці друзі – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості. 22 березня учні 5-В кл. ЗОШ № 22 завітали в Центральну дитячу бібліотеку в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання. Діти повернулися у минуле, дізналися, як до людей прийшла книжка, про її долю, про те, яке місце посідає вона в житті кожного з нас, переглянувши фільм «Як твориться книга». Мандруючи книжковими лабіринтами, діти проявили свою ерудованість та начитаність під час конкурсів: «Чомусики», «Кмітливі», «Збери прислів’я», та інші.
Бібліотекарі запросили відвідувати бібліотеку, читати книги, адже бібліотека – це те місце де можна вибрати книгу собі до душі.