Великодня майстерня у ЗОШ№22

Завітало в нашу хату
Найсвітліше в році свято!

З писанок, крашанок починається великодній сніданок у кожній українській сім’ї, а у ЗОШ№22 підготовка до великодніх свят розпочалася 3 квітня з великодньої майстерні. Одинадцятикласники, адміністрація школи, члени учнівського самоврядування взяли участь у розмальовуванні дерев’яних писанок. Це дійство вже стало гарною традицією і дає можливість кожному, хто візьме в руки пензлик, відчути магію давнього українського обряду.
5 квітня такими писанками випускники рівненських шкіл прикрасили дерева на Чайчиній алеї.