Врятуємо життя разом

5 квітня учні ЗОШ№22 долучилися до Великоднього ярмарку «Врятуємо життя разом», який проходив на майдані Незалежності. Такий захід відбувається уже 5 рік поспіль і має соціальний характер.
Учні разом з батьками старанно готувалися до ярмарку — виготовляли паски, солодощі, великодні композиції, сувеніри, і зібрали 6 тисяч гривень на лікування дітей, які мають важкі хвороби.
А загалом на ярмарку діти зібрали 138 тисяч гривень. Виручені кошти будуть поділені порівну для учня ЗОШ №18 — Михайла Казіна, учениці ЗОШ №20 — Анастасії Семикопенко та учениці ЗОШ№25 — Юлії Лебідь. Тобто, близько 45 тисяч гривень отримає кожен на подолання хвороби.