Врятуємо життя разом!

«Врятуємо життя разом! – під таким гаслом 25 квітня 2019 року на майдані Незалежності відбувся традиційний благодійний Великодній ярмарок, в ході якого збирали кошти на лікування важкохворих дітей. Учні ЗОШ№22 при допомозі батьківської громади активно долучилися до благодійної акції, продавали вироби, зроблені своїми руками, та випічку. Цьогоріч небайдужі рівняни збирали кошти на лікування Сільвестра Кривошеї — учня 4-го класу «Інтелект України» Рівненської спеціалізованої школи №15. Лікарі виявили у хлопчика кістозну нефрому, яка потребує негайного видалення. Також вкрай необхідна допомога Єлизаветі Юхимчук – учениці ЗОШ№25, щоб побороти хворобу — саркому Юінга. Загалом школярі міста зібрати чималу суму: 260 тисяч 338 грн. та 100 євро.