День майстрів у таборі «Веселий вулик»

13 червня «бджілки» завітали до обласного центру естетичного виховання учнів, щоб подивитися, які вироби виготовляють вихованці закладів позашкільної освіти. Були просто вражені майстерністю. Не менш талановитими виявилися діти, які займаються у підліткових клубах Рівного. Їх роботи «бджілки» мали змогу оцінити у Міському Будинку Культури, а тепер час і самим чогось навчитися, і вони поспішили до обласної бібліотеки на майстер-клас «Архітектурна абстракція».
Сюрпризом для дітей була екскурсія до Свято-Покровського кафедрального собору, де вони дізналися про історію будівництва храму, його архітектуру, про те, що символізують куполи, основні правила поведінки у храмі. Повернувшись до табору, «бджілки» разом з Олександрою Шевчук вчилися майстерно танцювати у стилі «хіп-хоп».

Педагог-організатор О.М.Горпинюк

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.