День творчості у таборі «Веселий вулик»

28 травня весело на подвір’ї школи джмеликів і бджілок зібрали активісти учнівського самоврядування, і провели веселу танцювальну руханку. А потім провели бесіду «Азбука безпеки», нагадали правила поведінки у таборі
Гарно попрацювавши діти попрямували в чарівний світ космосу, де дізнались багато захоплюючих фактів про таємничий всесвіт.
А наші маленькі актори з великим натхненням представили авторську виставу про здоровий спосіб життя «Теремок». Маленькі глядачі були дуже задоволені і плескали, не шкодуючи долоньок.
Наступний етап не менш яскравий і цікавий: звучать пісні, лунає дитячий сміх, юні танцюристи проводять майстер класи — творчість фонтанує.
Багато цікавого і незвичайного наші бджілки та джмелики дізнались, відвідавши підлітковий клуб і потрапивши у світ флористики і майстерності.

Педагог-організатор Горпинюк О.М.