День учнівського самоврядування у ЗОШ№22

5 жовтня, на передодні Дня учителя, у ЗОШ№22 традиційно проходив день учнівського самоврядування. Це хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають учні, тому що можуть відчути себе вчителями. Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна ретельна підготовка. Тому, заздалегідь, під керівництвом педагога організатора та голови учнівського комітету було визначено дублерів, які керуватимуть діяльністю школи та навчатимуть учнів у цей день. Заздалегідь «майбутні вчителі» (учні 9-11 класів) ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні подати учням, самостійно складали конспекти уроків та підбирали цікавий матеріал. Учні 1-8 класів були задоволені роботою дублерів, уроки сподобалися і «вчителям» і учням.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.