Де згода, там і перемога

21 січня у ЗОШ№22 з метою виховання національної свідомості учнів, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про iсторичний Акт Злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу членами театрального гуртка (керівник Горпинюк О.М.) був проведений усний журнал «Де згода, там і перемога» для учнів 8-9 класів. Групи «Мовознавці», «Дослідники», «Історики» розповіли про події далекого 1919 року.
Зворушливо звучали патріотичні пісні у виконанні Садовець Олександри, Бубало Катерини, Харченко Сніжани та Булачок Діани. А яскравим завершенням заходу став флеш-моб та символічний ланцюг Соборності.