Звітно-виборча конференція учнівського самоврядування

На сучасному етапі учням надано більше прав і повноважень, створено широкі можливості для самореалізації кожного; вони здобувають управлінські вміння, навчаються жити в демократичному суспільстві. Сучасному випускникові потрібен не абсолютний багаж знань, а вміння їх здобувати, аналізувати та застосовувати в конкретній ситуації, тому учнівське самоврядування є засобом формування ціннісного ставлення особистості. Через діяльність у органах учнівського самоврядування учні набувають певного життєвого соціального досвіду, формують свої організаторські вміння, креативні якості.
6 травня у ЗОШ№22 відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування, на якій голова учнівського комітету Жеребчук Марія та голови комісій самоврядування прозвітували про виконану протягом 2018 — 2019 н. р. роботу.
Рішення конференції:
1. Визнати роботу учнівського комітету за період 2018-2019 н.р. задовільною.
2. Переобрати на посаду голови учнівського комітету Жеребчук Марію – ученицю 9-А класу.
3. Обрати заступником голови учнівського комітету Ступницьку Софію – ученицю 8-Б класу.
4. Представниками в Парламент дітей міста від ЗОШ№22 обрати Левицьку Сніжану – ученицю 10-А класу та Радько Анну – ученицю 8-А класу.