Знай свої права, дитино!

14 березня у ЗОШ№22 відбулось навчально-виховне заняття-зустріч «Знай свої права, дитино!» з учнями 9-В класу, проведене інспектором зв’язків з громадськістю, шкільним офіцером поліції Іриною Іняхіною та Яною Синьчук.
Заняття спрямовувалось на профілактику кримінальних правопорушень серед неповнолітніх.
Яскраво з наведенням життєвих прикладів, з аналізом кримінальної обстановки офіцери поліції познайомили присутніх з матеріалами. Акцентували увагу на тому, що людина повинна з малих літ, із сім’ї, із дитячого садка і школи вчитися жити по закону. Активно залучались діти до навчально-виховного діалогу «Ми і закон».
Відчувалась позитивна атмосфера спілкування з офіцерами поліції. Учні поглибили знання про права і свободи людини в суспільстві. Адже права, закони супроводжують людину протягом життя.
Діти зрозуміли, щоб правильно користуватись своїми правами і добре виконувати обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, необхідно їх добре знати.
Цей захід сприяв здобуттю таких знань, які надзвичайно важливі в повсякденному житті.