Знай і поважай права

27 листопада у ЗОШ№22 вихованці театрального гуртка (керівник ГорпинюкО.М.) та члени комісії «Культури та відпочинку» провели свято-гру «Знай і поважай права» для учнів 5-х класів. Захід був проведений з метою формування знань учнів про права дитини, поняття про нерозривний зв’язок прав і обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні. Учні захоплено грали в ігри, розгадували кросворд, встановлювали відповідність між правами та обов’язками, на прикладі літературних героїв вчилися визначати види порушення прав, а також із задоволенням подивилися виставу «Країна Права та справедливості».

Педагог-організатор О.М.Горпинюк