Зростаємо мужніми

6 грудня у ЗОШ№22 з нагоди святкування Дня Збройних Сил України члени комісії охорони здоров’я та спорту та вчителі фізкультури провели спортивні змагання «Зростаємо мужніми» для хлопців 5-х класів. Мета заходу: сприяти патріотичному вихованню учнів, пробуджувати національну самосвідомість; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність, сприяти створенню міцного класного колективу.
Команди «Мужні» та «Спринтери» із спортивним азартом та величезним задоволенням брали участь у різноманітних, оригінальних, досконало продуманих естафетах. А перемогла «дружба»!