Зупинимо булінг разом!

Працівники управління юстиції та управління освіти розпочали інформаційну кампанію серед школярів, покликану сприянню вирішення проблеми агресивного ставлення до однолітків.
11 вересня у ЗОШ№22 завітала представник відділу юстиції Ліщук Марія. Вона провела для підлітків лекцію про булінг. Учні обговорили засоби, що апелюють до запобігання знущанню та глузуванню з дітей, які, на жаль, досить часто стають жертвами провокацій своїх однолітків. Такі лекції необхідні школярам, адже вони допомагають достукатися до свідомості дітей та підлітків. «Ніхто не може бути жертвою булінгу» — це правило учні засвоїли під час візиту гості! Важко переоцінити такі превентивні методи роботи юстиції з учнівською молоддю.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Педагогічне життя. Bookmark the permalink.