Зустріч з казкаркою

13 листопада діти 3-Г кл. ЗОШ № 22 завітали до центральної дитячої бібліотеки на зустріч з казкаркою Марією Солтис-Смирновою. Пані Марія писати казки почала, коли стала мамою. Допитливі діти запитували про все, що їх оточує. Творча матуся відповідала своїм дітям казками. Так з’явилося хобі, яке згодом переросло у письменницьку роботу. Авторка познайомила учнів зі своєю творчістю, показала листівки, які намалювала власноруч.
Казкарка почитала уривок з книги «Звідки взялась новорічна коробочка», з якої діти дізналися про шлях, який проходить книга від автора до читача. Письменниця впевнена, що казка допомагає пізнати сутність речей не тільки розумом, але й серцем.
Діти грали у різноманітні ігри: «Зміни казку», «Склади казку», «Вгадай країну».
Зустріч швидко промайнула! Подорож у країну чудес закінчилась! Казкарці дякували діти гучним «Дякуємо!» і веселими оплесками.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.