Зустріч у кафе «Зошит у клітинку»

5 жовтня члени учнівського комітету «ТЕМП» ЗОШ№22 тепло привітали учителів з Днем працівника освіти у креативному кафе «Зошит у клітинку». Гостинні господарі – адміністратор, офіціант, талановиті «кухарі» та юні «кондитери» радували вчителів смачними мистецькими стравами та напоями. По особливому смакувала сальса під гострим соусом з літератури та фізкультури, каре з англійської мови, крученики «Буги-вуги» та коктейль «Ворожка Аза». Сюрпризом для всіх присутніх була страва від улюбленого «кухаря» — випускниці нашої школи Качановської Катерини.. Чудовим подарунком був комплемент від шеф-кухаря – саксофоніста Шевчука Назара. А родзинкою свята був десерт «Школо, руки догори».

Запис опубліковано в розділі Педагогічне життя, Учнівський комітет. Bookmark the permalink.