Зі святом весни

За календарем вже настала дивовижна пора року – весна і переможна її хода починається саме з 8 березня. 3-5 березня до першого весняного свята у ЗОШ№22 відбулися майстер-класи з виготовлення магічної вісімки. Учні 1-11 класів, переважно хлопчики, із захопленням вирізували, розфарбовували та клеїли свої невеличкі сюрпризи, і оздоблювали барвистими квітами з найрізноманітнішого матеріалу. Кожен проявив фантазію та індивідуальність. А найкреативнішими були учні 1-А, 1-Д, 2-В, 6-Г, 10-Б, 11-Б Дитячі роботи переконують — вже ніщо не може завадити сонцю долати крижані окови зими й дарувати всьому живому своє тепло.