Коронаперший дзвоник — 2020

1 вересня 2020 року жовтоока осінь у барвистому намисті принесла у ЗОШ№22 урочисте свято «Коронаперший дзвоник», яке ознаменувало початок нового навчального року. Це перша зустріч першокласників зі школою, в якій вони будуть зростати і здобувати знання. На святі наші дебютанти мали змогу креативно проявити себе у флешмоб-композиції «Діти-квіти». А одинадцятикласники хореографічним перфомансом «Здрастуй, школо» презентували малюкам наш освітній заклад.
Переспів шкільних дзвоників від першокласників та їх батьків дав старт новому начальному року, що принесе усім багато цікавого і корисного. Перлинкою свята знань стала фотозона «Знову разом», якою, дотримуючись дистанції, скористались і батьки, і учні, і вчителі.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.