Мереживо новорічної витинанки

З метою розвитку творчої ініціативи, уяви, фантазії, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічних витинанок члени комісії культури та відпочинку 15 грудня організували майстер-клас. Витинанками здавна українці прикрашали свої оселі, проте у середині минулого століття цей вид мистецтва несправедливо вважали вимираючим. Українське ремесло почали відтворювати два десятиліття тому.
Скільки творчості та фантазії вклали учасники заходу у створення новорічних шедеврів, скільки пережили позитивних емоцій, при виготовленні ажурних мотивів, новорічних символів, фігурок тварин. З учнівськими витинанками святковий настрій у школі гарантовано.