Мовний загін. День 11-14

Екскурсія до іноземного відділу Рівненської обласної бібліотеки була пізнавальною. Діти з цікавістю переглядали як старовинні фоліанти, так і сучасні інтерактивні примірники, після перегляду фільму про Велику Британію взяли участь у вікторині, використовуючи інтерактивну дошку. Екскурсія закінчилась прогулянкою алеєю кованих фігур.
Табірні будні продовжились вікториною «Sweet Answer», виготовлянням спінерів, конкурсом 3D малюнка на асфальті «Wrap up». Найкращі учасники були нагородженні сертифікатами.
В останній день табірної зміни відбувся конкурс «Міс табору», честь нашого загону захищала Маргарита Набакорська. А в «My Summer Bucket List» діти вписували свої найзаповітніші бажання та плани на літні канікули. Сподіваємось, всі їх мрії збудуться і чудово проведуть літо!