Мовний загін “Busy Bees”

Мовний загін “Busy Bees” (Жваві бджілки) пришкільного табору з денним перебуванням ЗОШ №22 «Веселий вулик» розпочав свою роботу зі знайомства, привітання та ранкової руханки під бадьору музику і продовжився у загоновому “колі настрою” – “How are you?”.
Діти підтримали традицію першого дня перебування в таборі і разом з вихователями придумали назву, девіз, обговорили правила поведінки та безпеки.
Наші бджілки перемогли у номінації відео у конкурсі «Щедрик очима дітей» та отримали цінні призи і море задоволення на концерті в ПДМ.
Дітям сподобалась участь у проектах “All About Me”, “Feelings And Emotions”, іграх ”Cross And Noughts”, “Hot Potato” та інш.