Мовний лабіринт

7 листопада 2019 року у ЗОШ№22 учні 6-х класів мали чудову нагоду весело, азартно, цікаво та змістовно позмагатися за звання кращого знавця української мови. Члени учнівського самоврядування підготували для них квест «Мовний лабіринт». Мета гри: перевірити знання учнів з української мови; розвивати логічне мислення, пам’ять,увагу; виховувати любов до рідної мови.
Специфіка квесту — це 5 перешкод з різними завданнями, які мали виконати команди, за що отримували ключі з частинами прислів’я про українську мову. Найцікавішою для них була перешкода «Народ скаже, як зав’яже». Перемогу виборола команда 6-Б класу — «Мовознавці».