Народ, який сміятись вміє, ніхто не знищить, не розвіє

18 вересня, напередодні незвичайного свята — Дня народження «Смайлика», учні 9-Б класу ЗОШ№22 провели «Веселу годину» з поетом-гумористом, Лауреатом літературної премії ім. Остапа Вишні, Рівненської просвітянської премії ім. Г.Чубая, обласної Нобельської премії, Членом Національної спілки письменників України — Юрієм Березою у бібліотеці-філії №10. Учні із задоволенням насолоджувалися гуморесками, байками та пародіями, ознайомилися із збірками гумору та сатири автора, спогадами про його життя та творчість.
До цієї зустрічі у бібліотеці була представлена книжково-ілюстративна виставка «Народ, який сміятись вміє, ніхто не знищить, не розвіє», на якій можна було побачити всі видання книг гумориста.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини, Учнівський комітет. Bookmark the permalink.