Нова радість стала

Стало доброю традицією у місті Рівне, на майдані Незалежності, проводити свято, яке дарує учасникам і глядачам гарний настрій та яскраві емоції — фестиваль вуличних музик та вертепів «Нова радість стала». Цьогоріч він відбувався 16-17 січня. Під час заходу, у центрі міста, гучно лунали нові та давно забуті колядки, щедрівки, віншування від 38 колективів закладів освіти міста, а також колективів управління сім’ї, молоді та спорту. Був серед них і гурт ЗОШ№22 — «Різдвяне диво».
Адміністрація школи та учнівський комітет «ТЕМП» дякує за участь у фестивалі, збереження споконвічних духовних традицій українців та популяризацію українських календарно-обрядових пісень учасникам колективу «Різдвяне диво» у складі:
1. Середа Христина – 5-Г
2. Стельмах Вікторія – 5-Г
3. Сачковський Богдан – 8-Б
4. Дорошко Дмитро – 8-Б
5. Прокопчук Андрій – 8-Б
6. Садовець Олександра – 8-Б
7. Алексійчук Софія – 8-А
8. Харченко Сніжана – 8-В
9. Жеребчук Марія – 10-А
10. Савицька Анна – 10-А
11. Гнівошевський Владислав – 10-Б
12. Суль Ольга – 10-Б
13. Ровінська Юлія -10-Б
14. Чучкевич Катерина-10-Б
15. Учнівський колектив 6-Б класу (класний керівник Тарасюк Л.В.)
Пам’ятаймо, що нація, яка шанує, береже і примножує традиції свого народу – непереможна!