Пам’ятаємо про права та виконуємо обов’язки

З метою створення безпечного освітнього середовища у школі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів 13-16 грудня 2021 року відбулися зустрічі учнів ЗОШ№22 з офіцерами шкільної поліції — Яною Синчук, Анастасією Мельник, Олесею Борейко та інспектором зв’язків з громадськістю Іванною Бояківською. Під час діалогу розмова говорили про права та обов’язки учнів, види правопорушень, які трапляються у школі і на вулиці, відповідальність за їх скоєння, про правила безпечного поводження в Інтернеті, про уміння діяти у конфліктних ситуаціях. Не залишили без уваги тему булінгу в сучасному суспільстві.