Пасхальні барви у ЗОШ№22

24 квітня у ЗОШ№22 було гамірно – і зрозуміло чому. Тут відбувався загальношкільний благодійний великодній ярмарок «Пасхальні барви». Відразу осягнути усю красу дійства важко, учні разом з батьками надзвичайно серйозно підготувалися до цього заходу. На продаж було виставлено святкову випічку, подарунки та великодні сувеніри, вироблені власними руками. Фантазії дітей не було меж, очі розбігалися від розмаїття пасок, тістечок, писанок, виробів з фетру, фуамерангу, бісеру, дитячих малюнків.
Учнівський комітет «ТЕМП» та адміністрація школи дякує учням та батькам, які долучилися до організації та проведення ярмарку.