Пасіка дружби у «Веселому вулику»

25 червня цікаво та весело у «Веселому вулику». Щойно розпочався ранок, а діти вже поспішають на майстер-клас із сучасних танців. Сьогодні завершальний день у таборі, а ще так багато всього потрібно зробити. Тому «бджілки» швиденько прямують до музею-галереї Т.Г.Шевченка, де Олена Юхимівна розповідає про Шевченка — художника, про його прагнення до волі і мрію про незалежність України. А ще встигаємо зазирнути до майстра з флористики, де дитячі роботи просто зачаровують своєю неповторною красою.
У нас сьогодні заключний гала-концерт «У серці моєму Україна», присвячений 30-й річниці незалежності України. Кожен загін дуже постарався і підготував святкові номери. А на завершення грандіозний танцювальний флешмоб «Ми діти твої, Україно».
Смачний обід додав сил таборянам, вони гучно дякували нашим кухарям.
У всіх прощальний настрій Ми всі схвильовані вкрай, скажемо разом: «Літечко здрастуй, табір «Веселий вулик», прощавай!».

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Табір. Bookmark the permalink.