Патріотична година «Лине слава козацька»

14 жовтня – Покрова Пречистої Богородиці, яку козаки вважали своєю заступницею і покровителькою. Тому саме цей день обрали для святкування Дня Українського козацтва.
Пізнавально, цікаво, й весело, 7 жовтня 2019 р., напередодні Дня Українського козацтва, у Центральній дитячій бібліотеці пройшла зустріч з учнями 3-Бкласу ЗОШ № 22 (кл. керівник Т. Александрук). Читачі бібліотеки дізнались багато захоплюючих фактів про утворення, розвиток та побут козаків.
Школярики залюбки демонстрували свої вміння під час ігор та конкурсів: «Втеча з полону», «Вартові», «Визволення полонянок», довівши, що вони є справжніми нащадками козацького роду.
Задоволення діти отримали і від перегляду улюбленого мультфільму про козаків.