Поезія — це завжди неповторність

18-19 березня у ЗОШ№22 відбулося літературне знайомство з рідкісним майстром у володінні словом – Ліною Костенко. До дня народження поетеси вихованці гуртка «Театрального мистецтва» спільно з членами учнівського самоврядування підготували вечір-портрет «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».
Українську поезію важко сьогодні уявити без щирої і правдолюбної Ліни Василівни. На вечорі поезії учні декламували її вірші, прослухали записи пісень у виконанні відомих українських виконавців. Хвилю емоцій викликала у глядачів інсценізація історичного роману у віршах «Маруся Чурай», а сповідь перед стратою Марусі, у виконанні Марії Жеребчук, розчулила серце кожного глядача.
Ми щасливі з того, що є сучасниками талановитої поетеси. То ж побажаємо Ліні Василівні міцного здоров’я, творчого натхнення і нових мистецьких звершень, а нам, читачам – не розлучатися з неповторною, мудрою і пристрасною її поезією.