Права знаєш – себе захищаєш

15 листопада учні 7-х класів за ініціативи членів учнівського самоврядування перевіряли і вдосконалювали свої знання про права дитини, досліджували нерозривний зв’язок прав та обов’язків, довідалися про захист прав дитини в Україні, вчилися розрізняти дійсне та уявне порушення прав.
Бажаєте розвивати разом із дітьми навички роботи в групах, логічне мислення, вміння виділяти головне в тексті, пам’ять? Прагнете виховувати повагу до прав людини, співчуття до людей, чиї права порушуються, взаємоповагу, толерантність – проведіть квест «Права знаєш – себе захищаєш».
7 секретних осередків розмістилися у різних кутках школи. Діти в захваті відшукували інформацію про права та обов’язки дитини та виконували завдання.
Квест-гравці отримали безліч задоволення від креативного шляху здобування правових знань, раділи відзнакам за активну участь у грі, і з нетерпінням чекають нових пригод.