Права людини починаються з прав дитини

19 листопада бібліотекарем ЗОШ№22 Казмірчук О.М. для учнів 6-А класу була проведена виховна бесіда з елементами гри «Права людини починаються з прав дитини», під час якої діти ознайомилися із змістом основних статей Конвенції про права дитини, розглянули різні правові ситуації, пов’язані з правами та обов’язками, за допомогою казкових героїв навчились визначати порушення прав. Діти активно обговорювали запропоновані ситуації та брали участь у конкурсах: «Спіймай правильно», «Права та обов’язки», «Казково-правовий лабіринт».
Учні отримали правові знання, які потім зможуть використовувати на практиці.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Педагогічне життя. Bookmark the permalink.