Правда п’яти колосків

21 листопада у ЗОШ№22 схилили низько голови перед трагічною сторінкою історії України – Голодомор 32-33 років. Учні 7-11 класів взяли участь у вечорі-реквіємі «Правда п’яти колосків», яку підготували для них артисти Рівненської обласної філармонії. Під час заходу ведучий Дмитро Давидчук розповів дітям про історичні події, що відбувались у 1932-33 роках на Україні. Не залишили нікого байдужими пісні у виконанні Анастасії Янцур, Світлани Жуковської, Ірини Криворученко та Павла Мищука.
Захід проведено з метою ознайомлення учнів із страшними сторінками історії України, з історичними передумовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського народу, виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідо¬мості, співчуття, людяності.
Ми повинні знати свою історію.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини, Учнівський комітет. Bookmark the permalink.