Призери конкурсів та олімпіад 2018-2019 н.р.

1. Конкурси:

— ІІ етап мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка:

  • 5 клас – Максименко Марія – ІІІ місце – вчитель Линник В.Ю.;
  • 9 клас – Долінська Надія – ІІ місце – вчитель Овчарук М.В.;
  • 10 клас – Король Катерина – І місце – вчитель Кулик О.С.;
  • 11 клас – Кравченко Юлія – ІІІ місце – вчитель Ярошик О.Ю.

— ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  • 4 клас – Чуйко Софія – лауреат – вчитель Туз Т.В.;
  • 5 клас – Максименко Марія – лауреат – вчитель Линник В.Ю.;
  • 10 клас – Король Катерина – І місце – вчитель Кулик О.С.;
  • 11 клас – Дубич Руслана – лауреат – вчитель Ярошик О.Ю.

— ІІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  • 10 клас – Король Катерина – І місце – вчитель Кулик О.С.

2.Олімпіади (ІІ етап):

— трудове навчання:

  • 9 клас – Поп’як Ольга – ІІІ місце – вчитель Гвоздюк О.А.;
  • 10 клас – Мельник Максим – І місце – вчитель Іванишин Т.О.;

— українська мова та література:

  • 10 клас – Король Катерина – ІІ місце – вчитель Кулик О.С.;
  • 11 клас – Кравченко Лілія – ІІ місце – вчитель Ярошик О.Ю.;

— математика:

  • 7 клас – Мельник Анна – ІІ місце – вчитель Король О.В.;
  • 9 клас – Павлюк Андрій – ІІ місце – вчитель Тищук І.В.;
  • 9 клас – Морозинський Максим – ІІІ місце – вчитель Тищук І.В.;
  • 10 клас – Король Катерина – ІІІ місце – вчитель Білощук Л.П.;
  • 11 клас – Гук Давид – ІІ місце – вчитель Король О.В.;

— астрономія:

  • 10 клас – Тригуб Діана – І місце – вчитель Кисільов І.С.;
  • 10 клас – Демчук Артем – ІІ місце – вчитель Кисільов І.С.;
  • 11 клас – Гук Давид – І місце – вчитель Кисільов І.С.;

— фізика:

  • 8 клас – Жук Наталія – ІІІ місце – вчитель Кисільов І.С.;
  • 11 клас – Гук Давид – ІІІ місце – вчитель Кисільов І.С.;

— інформатика:

  • 9 клас – Павлюк Юрій – І місце – вчитель Невірковець О.В.;
  • 9 клас – Зінчук Валерій – І місце – вчитель Невірковець О.В.;
  • 9 клас – Лапчук Олександр – ІІ місце – вчитель Невірковець О.В.;
  • 10 клас – Зубач Іван – ІІІ місце – вчитель Севастьянов В.В.;
  • 11 клас – Гук Давид – І місце – вчитель Невірковець О.В.;

— інформаційні технології:

  • 8 клас – Бухарінов Максим – ІІІ місце – вчитель Севастьянов В.В.;
  • 9 клас – Лапчук Олександр – ІІІ місце – вчитель Невірковець О.В.;
  • 10 клас – Зубач Іван – ІІ місце – вчитель Севастьянов В.В.;
  • 11 клас – Гук Давид – ІІІ місце – вчитель Невірковець О.В.;

— біологія:

  • 8 клас – Ябковський Віталій – ІІ місце – вчитель Сліпченко О.В.;
  • 9 клас – Долінська Надія – ІІ місце – вчитель Оноприч М.М.;

— географія:

  • 8 клас – Радько Алла – ІІІ місце – вчитель Устимчук О.В.;
  • 9 клас – Казаріна Ольга – ІІІ місце – вчитель Устимчук О.В.;
  • 10 клас – Гарбарук Аніта – ІІІ місце – вчитель Васильєва М.К.
Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Конкурси. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.