Рятувальник – професія героїчна

З 1 по 4 жовтня 2019 року учні 1-6 класів ЗОШ№22 відвідали клас-музей пожежної охорони «Промінець», що знаходиться у приміщенні 24-ї школи. Під час екскурсій діти дізналися про історію створення музею, якому цьогоріч виповнилося 15 років, про нелегку роботу вогнеборців, які оберігають наш спокій і завжди готові прийти на допомогу, ризикуючи власним життям, ознайомилися з правилами та інструкціями з пожежної безпеки. Завідувачка музею Людмила Холохолова не лише розповідає про шкоду, яку завдає вогонь, а й вчить малечу, як правильно поводитись під час різних небезпечних ситуацій. Тут є інтерактивна кімната, де імітуються звуки, дим, де дитина відчуває себе як на пожежі.
Учні з цікавістю роздивлялися виставочні експонати класу – музею, які щороку поповнюються.
Пам’ятайте, що вогонь — стихія, яка може виникнути дуже швидко, будьте обережними особливо з піротехнікою!