Святковий експрес «Цей дивний світ – бібліотека»

26 вересня, напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, учні 1-А класу (класний керівник Туз Т.В.) відвідали центральну дитячу бібліотеку. Школярики із великим задоволенням зробили мандрівку всіма відділами бібліотеки, познайомились з правилами поведінки у книгозбірні. Діти послухали оповідання видатного українського письменника Остапа Вишні «Любіть книгу» та з’ясували, що можна робити, а що ні, щоб книжечки, що супроводжують людину все життя залишалися красивими та здоровими.
Маленькі читайлики пограли у гру «Добавлянка» та занурилися у цікавий книжковий світ за допомогою спеціально підібраної літератури.

Класний керівник 1-А класу Туз Т.В.