Славетна мить, що об’єднала Україну

В зимовому убранстві кохана Україна
Святкує день Соборності, збулася її мрія.

22 січня у ЗОШ№22 з метою ознайомлення учнів із подіями 1919 року, пояснення поняття «соборність», «злука»; формування рис громадянина Української держави, почуття глибокої поваги та любові до Батьківщини, відбувся колаж «Славетна мить, що об’єднала Україну». Учні 6-Б класу (класний керівник Тарасюк Л.В) та члени учнівського комітету «ТЕМП» розповіли про історію становлення української державності — iсторичний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу.

Хвилююче прозвучала пісня у виконанні учениці 8-Б класу Олександри Садовець «Молода Україна». А яскравим завершенням заходу стали: флеш-моб «Україна – єдина» та символічний ланцюг Соборності.

Організатори свята намагалися переконати присутніх, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.