Сім нот любові і печалі

25 вересня у ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 відбулася незабутня зустріч учнів 9-11 класів з рівненською поетесою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом премії ім. Валер’яна Поліщука (2017) — Лідією Гольонко. Її перу належать збірки поезій «Поріг», «Сім нот любові і печалі» та «Легенда про бурштин». Крім того, вона бард, учасниця фестивалю сучасної пісні «Червона рута», трьох фестивалів авторської пісні та співаної поезії «Оберіг». Цю зустріч підготувала учитель-методист, завідувач кабінету літератури рідного краю Росовська Ольга Миколаївна. Юні художниці Мельник Анастасія, Цихміструк Дарина, Мельник Аліна, Скуміна Аліна створили ілюстрації до віршів поетеси.
Не залишила нікого байдужим чудова поезія у виконанні учнів 11-Б класу та авторська пісня під акомпанемент гітари. У перервах між читанням поезій пані Лідія з задоволенням розповідала про свою творчість та відповідала на запитання слухачів.