Твій біль, Україно!

19 листопада учні ЗОШ№22 8-Б класу (класний керівник О.В.Сліпченко) стали учасниками уроку-реквієму «Твій біль, Україно», який відбувся у Центральній дитячій бібліотеці. Учні гортали жахливі сторінки історії України – роки голодомору 1932-1933 років — мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах – ось чорний слід Голодомору. Розповіді працівників бібліотеки, відеопрезентація, виставка літератури «Голгофа голодної смерті» ще раз нагадали про події тих страшних років, і підтвердили, як легко може бути зруйноване життя.
В пам’ять про загиблих учасники заходу запалили свічки, щоб вони зігрівали своїм теплом і нашою пам’яттю душі безвинно убієнних дорослих та маленьких українців.
Щоб не повторити такі події, ми повинні знати і пам’ятати!

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.