Тиждень математики у школі

З 18-го по 22-ге березня ЗОШ №22 пройшов тиждень математики, багатий на цікаві події та конкурси. В понеділок відбувся математичний турнір між учнями 6-х класів,
переможцем якого стала команда “Ерудит” (6-А клас). З великим інтересом учні школи розв’язували ребуси, галерея яких була представлена конкурсантами на 4-му поверсі. Тут перемогли: І місце – Лапчук Олександр (9-А клас), Якубовська Галина (8-А клас), Почтарук Артем (8-А клас); ІІ місце – Лясковець Кирило (9-А клас), Брант Богдан (5-А клас). А найбільше ребусів розгадала Балан Софія (5-В клас).
19-го березня позмагатися зібралися учні, які вміють швидко рахувати. Слід особливо відзначити: І місце – Шекель Валерія (6-А клас), Козачок Максим (5-В клас), Мельник Анна (7-А клас), Сорока Володимир (10-А клас), Бондар Софія (11-А клас); ІІ місце – Прокопчук Андрій (7-В клас), Грудініна Діана (7-В клас), Павлюк Юрій (9-А клас), Морозинський Максим (9-А клас), Якубовська Галина (8-А клас), Ларіоненко Анастасія (8-А клас), Дворак Анна (11-А клас); ІІІ місце – Король Катерина (10-А клас), Стасюк Марія (11-А клас), Ковалевський Євгеній (6-А клас), Тимощук Антоніна (5-В клас), Тимощук Дарина (7-А клас), Дорошко Дмитро (7-А клас).
20-го березня в честь міжнародного дня числа π відбувся конкурс на кращий вірш, інсталяцію чи малюнок. Тут відзначились такі учні: І місце – Сисонюк Богдан (5-А клас), ІІ місце – Шекель Валерія (6-А клас), Дорощук Мирослав (6-А клас), ІІІ місце — Гринюк Богдан (6-В клас). Цього ж дня відбулося змагання “Ерудит” в 11-А класі. Гук Давид та Матвійчук Вікторія – найкращі ерудити класу.
У четвер 21-го березня двері 6-ти кабінетів школи гостинно відкрилися перед учасниками міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру”. Було встановлено рекорд школи – 332 учасники. Цього дня було проведено конкурс на кращу модель просторової фігури, переможцем якого став Ярощук Ілля (5-А клас), ІІ місце – Колесов Олександр (5-А клас), ІІІ місце – Войтович Макар (5-В клас).
Математичні перегони (7-А клас), математичне лото та доміно (5-ті класи), подорож в країну звичайних дробів (5-А клас, переможець Сліпченко Денис), брейн-ринг (7-Б, 7-В класи), серпантин квадратних коренів (8-А клас) – як в калейдоскопі змінювалися заходи, які довели, що цікавішої науки за математику немає.
Кафедра вчителів математики ЗОШ№22 дякує учням 9-А класу за активну допомогу в організації та проведенні тижня математики.