Тобі, захиснику!

11 жовтня 2021 року напередодні свята Покрови, Дня захисників та захисниць України і Дня Українського козацтва у ЗОШ№22 відбулася виставка-конкурс квіткових композицій, у якій взяли участь учні 3-6 класів. Школярики завзято укладали кожну квіточку та листочок у композиції, ікебани і букети та давали влучні назви своїм шедеврам.
Поєднання краси і гармонії у квіткових композиціях передавали любов до України, дитячу гордість за наш героїчний народ і його славне минуле. Учнівський комітет «ТЕМП» дякує учасникам конкурсу і вітає переможців:
І місце – 3-А клас (класний керівник ТузТ.В.)
5-А клас (класний керівник ОнопричМ.М.)
ІІ місце – 5-В клас (класний керівник ЗахарченкоН.С.)
ІІІ місце – 6-Б клас (класний керівник Римар.О.І)
6-В клас (класний керівник Ярошик О.Ю.)