Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами.
Для учнів 7-В класу відбувся урок пам’яті «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного», який провела бібліотекар Казмірчук О.М.
Присутні на заході поринули у непросту історію власного народу, переглянули документальний фільм «Недооцінений урок історії. Герої Крут», декламували вірші, ознайомились з матеріалами книжково-ілюстративної виставки.
Під час заходу увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.
Бібліотекар Казмірчук О.М. намагалася досягти того, щоб сучасні діти знали свою історію, знали своїх героїв, надихалися їх вчинками, мали щире бажання не підвести своїх героїчних прадідів.

Бібліотекар школи Казмірчук О.М.