Україна бажає миру

21 вересня учні ЗОШ№22 долучилися до питань важливості миру, свободи і добра. З нагоди Міжнародного дня миру члени комісії культури та відпочинку підготували літературно-музичну композицію «Україна бажає миру», з метою формування в учнів відчуття особистої відповідальності за мир в Україні, виховання патріотичних почуттів, гордості за Україну, людяності, доброти, милосердя. Віршами, піснями про мир, «Молитвою за Україну» діти ще раз підкреслили своє прагнення до єдності та миру в Україні. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого мирного майбутнього — загиблих рівненських бійців АТО.
Крім того, учні 9-11 класів взяли участь в акції «Голуб миру» — записали свої побажання ровесникам та всім людям на паперових голубах з надією в серці, що ці птахи принесуть мир, припинять кровопролиття та страждання українців.
Нехай білий голуб миру завжди кружляє над Україною та цілим світом!

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.