Цікаві та корисні екскурсії

Діти повинні жити у світі творчості та краси. Щоб обрати заняття до душі, цікаво та корисно проводити дозвілля, розвивати свої здібності, творити красу власними руками, протягом 10-14 вересня учням 1-8 класів ЗОШ№22 було організовано екскурсії до філіалів Рівненського міського центру творчості учнівської молоді — підліткових клубів «Ровесник» та «Моделіст». Учні ознайомилися з діяльністю гуртків, яка здійснюється за профілями: початково-технічний, спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний, художньо-технічний.
«Художній дизайн», «Природний матеріал в дизайні», «Паперопластика», «Об’ємна ткане пластика», «Юні фото-відео аматори» — ось невеликий перелік гуртків, які діють у клубах.
Зробіть крок до творчості!