Чарівний світ живопису

28 лютого учні 5-Б класу ЗОШ№22 доторкнулися серцем до чарівного світу мистецтва – вони відвідали Галерею європейського живопису «Євро-Арт», де ознайомилися із творами західноєвропейських та українських художників зі світовими іменами: Т.Руссо, П.Калмана, Ж.Санта, Й.Бракса, Я.Саймонса, А.Ерделі, М.Глущенка та ін. Діти із захопленням милувалися багатобарвною і багатоголосою панорамою карпатської Верховини на виставці «Палітра, що оживила художній простір Карпат: до 40-річчя пам’яті Народного художника України Федора Манайла», яка налічує 32 роботи митця.
Найбільше враження справила на учнів виставка робіт талановитих матері і доньки, Олени та Олександри Соботюк «Лялькова прогулянка» у клубному кафе галереї. Олена Соботюк представила 20 авторських текстильних ляльок ручної роботи, а Олександра – 30 полотен, написаних у техніці олійного живопису.
Учні з цікавістю спостерігали як створюють свої шедеври рівненські художники, які приходять на заняття до Арт-студії образотворчого мистецтва.