Школа – це друзі і я

24 та 25 вересня у ЗОШ№22 на першокласників чекав сюрприз – гуртківці-театрали та члени комісії культури та відпочинку підготували для них свято «Школа – це друзі і я». Були тут розваги на будь який смак – загадки від Баби-Яги, фізкультхвилинка від Маші та її друга Ведмедя, гумористичний номер від Незнайка та Знайка, пісенька «Школа – весела сім’я» від Маргаритки Набакорської та ще багато цікавого. А за дотриманням санітарних норм стежив Лікар Айболить, ще й знання першокласників із основ здоров’я перевірив. А якими артистичними та кмітливими виявилися наші дзвінкоголосі першачки – представили себе, зі всіма завданнями впоралися, клятву першокласника виголосили, а за це отримали «Посвідчення першокласника» від Королеви Наук. Ось такою вигадливою та насиченою була посвята у першокласники у нашій школі.