Школа — це друзі і я

18 вересня у ЗОШ№22 розквітла чарівна «квітка мудрості», яка дарує учням знання з математики, української мови, мистецтва та інших дисциплін. А сталося це на святі «Школа — це друзі і я», яке підготували члени учнівського самоврядування для учнів 1-х класів. Первачки захоплено мандрували із казковими героями у пошуках чарівника Гудвіна, боролися із чарами злих відьом, виконували завдання Феї та Ельфів, поспівали пісень разом із Маргаритою Набакорською та Даринкою Костюк, і навіть, мали змогу презентувати себе на шкільній сцені. На завершення свята маленькі школярики радісно та урочисто дали «Обітницю школяра», і отримали пам’ятні «Посвідчення першокласника».