Шляхами Тараса

4 березня учні 6-Б класу (класний керівник Мельничук Т.Л.) взяли участь у літературному калейдоскопі «Шляхами Тараса», який відбувся у центральній дитячій бібліотеці. Мета заходу: поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, розвивати творчі здібності, пам’ять школярів; виховувати почуття любові та поваги до рідної мови, художнього слова, творчості Кобзаря.
Діти з цікавістю слухали розповідь про життя і творчість поета та художника Тараса Шевченка, яка перепліталась з ігровими елементами та біографічними фактами, переглянули відео презентацію, та перебували в постійному діалозі з бібліотекарем. Вони активно давали відповіді на запитання вікторини, розгадували кросворд, цитували вірші.
Нехай вогонь душі Кобзаря запалить у наших серцях іскру віри, надії, любові до рідної землі, свого народу.