Шляхами Тарасової долі

10 березня 2021 року учні 8-9 класів ЗОШ №22 разом із вихованцями шкільного гуртка театрального мистецтва мандрували шляхами Тарасової долі. Юні актори підготували інсценізації за мотивами повісті С. Васильченка «В бур’янах», О.Денисенка «Сердечний рай або «Оксана», поетичного роману Б.Стельмаха «Тарас». Разом з маленьким Тарасиком глядачі шукали тих стовпів, що небо підпирають, радісно зустріли звістку про звільнення поета з кріпацтва, і з цікавістю спостерігали зворушливу зустріч поета з коханою Оксаною.
А ще учасники заходу прагнули довести всім, що Шевченко не змучений старий дідуган, у вовняній шапці і кожусі, а успішний художник, талановитий скульптор, академік Імператорської академії мистецтв у Петербурзі, харизматичний, ерудований, талановитий оповідач, любитель пожартувати, «зірка» культурного товариства Санкт-Петербурга та Києва.
Відкривайте для себе Шевченка!