Юне обдарування 2014

“Якщо учень досягає творчих успіхів у школі,
то у його є всі шанси на творчий успіх у житті”
У.Глассер

У країни є майбутнє,
Україно – мати,
На таланти незабутні
Ти така багата!

20 березня 2014 року на базі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 22 відбулося свято розуму і кмітливості серед учнів початкових класів шкіл міста “Юне обдарування”. Змагалися творчі, здібні та най-, най-, найталановитіші жителі країни.
“Знання і вміння” у трьох номінаціях:
— математика;
— українська мова;
— я і Україна;
Учениця 4-Г класу Долінська Надія була першою в номінації “Я і Україна”, учениця 4-Г класу Козак Ольга має 2 місце в номінації “Українська мова” (вчитель Бондарчук Ольга Сергіївна).
Щиро вітаємо юного природолюба, знавця рідної мови, рідної держави. Юним переможцям змагання наші найкращі побажання!

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте!
Будьте першими в науці і високими душею.
Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею!

One Response to Юне обдарування 2014

1. Вячеслав says:

Всім учасницям, найкращих побажань, Велике Дякуєм вчителю Бондарчук Ользі Сергієвні, це ваша перемога, Козак Ольга так тримати і перше місце, це майбутня ціль також здійсненна…. Так Тримати, СЛАВА УКРАЇНІ !!!! Ви наша майбутня інтелегенція та наша культура…