Великодня майстерня випускників

Писанка, яка символізує нове життя й оновлення світу, стала традиційним елементом до свята Воскресіння Христового, яке теж символізує появу нового життя, щоправда в іншому вимірі. Напередодні Великодня, 22 квітня у ЗОШ№22 в картинній галереї Т.Г.Шевченка запрацювала традиційна «великодня майстерня випускників». Учні 11-х класів, вчителі та члени учнівського комітету відчули себе справжніми майстрами — вони власноруч перетворювали звичайне дерев’яне яйце на маленький шедевр. Учні заздалегідь готувалися до акції, підбирали орнаменти, адже, всі знають, що знаки, які зображають на писанках, мають своє символічне значення й несуть певну інформацію.
А 25 квітня найкращі писанки прикрасили дерева на Чайчиній алеї міста Рівного.